Menu
Efektivní odvětrávání přízemních prostor a sklepů
Ventilační komínek ROSS je elegantní volbou pro větrání přízemních prostor a pro zamezení poškození prostor vlhkostí či intoxikaci radonem.

Hlavní výhody

DATA | /solution/flow | flow_1.jpg

Sníží vlhkost

DATA | /solution/flow | flow_2.jpg

Snížení intoxikace radonem

DATA | /solution/flow | flow_3.jpg

Přivádí čerstvý vzduch

 

Varianty a barvy


Průměr 125/135
 
Průměr 160/170
 
Průměr 200/210

 


Světle šedá

Černá

Šedá

Červená

Bílá

Béžová

 

Ventilační komínek Ross se dodává ve třech velikostech: Ross 125, Ross 160 a Ross 200. Zvolte odpovídající velikost podle průtoku vzduchu potrubím. Ross 125 může být připojen k ventilačnímu potrubí 125 mm, Ross 160 k potrubí 160 mm a Ross 200 k potrubí 200 mm. Renovační sada Ross je rychlým a snadným způsobem, jak zajistit elegantnější vzhled a lepší ventilaci pro staré vertikální potrubí systému podlahového větrání.

Revoluční redukce Ross 125/110 perfektně sedne mezi potrubí Ross 125 a 110 mm a Ross redukce 160/160 lze užít mezi potrubí Ross 160 a 160 mm. Lze také objednat svislé trubky, hlavice, kolena, další redukce a víceúčelové větrací mřížky Ross samostatně. K dispozici je šest základních barev, ze kterých si můžete vybrat tu nejvhodnější pro vaše účely.

 

Videonávod - instalace

Ventilační komínek Ross lze také užívat v kombinaci s mechanickým odsávacím systémem nebo mechanickým systémem pro snížení intoxikace radonem pro prostory pod podlahou. Ventilační komínek Ross může být užit jako ventilační systém do všech typů budov.

Nový a větší Ross 200 je vhodný zejména pro větrání větších struktur, jako jsou například bytové domy. Lze jej použít také pro větrání výtahových šachet. Komínek je navržen tak, aby umožnil průtok vzduchu prakticky bez překážek, což brání usazení vzduchových vrstev a vzniku zatuchlých prostor. Špičková konstrukce také chrání systém před sněhem i odpadky a zamezuje vstupu malých zvířat do prostor budov skrze ventilaci.

 

Produktová řada ROSS

 

Vilpe.cz

Stáhněte si katalog

A prostudujte si další vychytávky celého systému Vilpe. Navíc je připraven přímo pro tisk.

Stáhnout katalog
Pavel Rouha

Potřebujete poradit?

Pavel Rouha
Garant sekce

+420 731 441 656
rouha@vilpe.cz

Online dotaz

X

Napište nám

Vilpe.cz